У Вінниці бійців ООС навчатимуть підприємницької діяльності

З четвертого листопада у Вінниці розпочалось навчання з підприємництва для ветеранів АТО та ООС від Київської школи економіки. Загалом до навчання долучились 25 учасників. Вони працюватимуть над стратегією, маркетингом, продажами, командоутворенням та фінансами. А наприкінці навчання кожен учасник презентує свій бізнес-план. Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на Вінницьку міську раду. Об этом сообщает silske.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами Вінницького міського голови Сергія Моргунова це знакова подія для нашого міста, адже не кожен може адаптуватися після війни.

vinytsky atovtsiv navchayut pidpryyemnytskiy diyalnosti 0

— Ми вважаємо, що суспільство не готове зустрічати бійців після війни. Мені здається, що в перші місяці після повернення виникає почуття розгубленості. Тоді особливо хвилюють питання як далі жити та чим займатись. І це вже шоста програма, яку ми відкриваємо, адже побачили, як відрізняється поведінка тих людей, які повернулися з війни, і тих, хто займається бізнесом. А наразі школа почала залучати нових викладачів та охоплювати більшу кількість охочих до навчання, — розповідає викладач Київської школи економіки Сергій Гвоздьов.

Два з половиною місяці 25 "студентів" проходитимуть навчання у форматі оффлайн та онлайн. Вони опанують основи бізнесу. Їх навчатимуть ветерани та за сумісництвом викладачі Київської школи економіки.

— Я хочу поділитися з вами своїм досвідом, інструментами, щоб ви не наступали на ті ж граблі, на які наступають усі підприємці. Ветерани – дуже приємна аудиторія в роботі. Ви дуже цінуєте час, який вам дають. Мені дуже подобається, що наразі формується успішний образ ветеранів АТО. Тому не бійтеся навчатись та ставити питання. Адже ми тут для того, щоб втілити ваші проекти, — наголосила викладачка Київської школи економіки Тетяна Ізмайлова.

Читайте також: Канадські хірурги безкоштовно робитимуть пластику бійцям АТО/ООС.

Фото: vmr.gov.ua


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/32615-u-vinnytsi-biitsiv-oos-navchatymut-pi”

ТОП новости

Вход