ДБР прийняло до провадження 42 "справи Майдану"

Спецпідрозділ ДБР прийняв до провадження 42 "справи Майдану"

Спеціальний слідчий підрозділ Державного бюро розслідувань щодо злочинів "у справах Майдану" вже прийняв 42 кримінальні провадження від Офісу прокурора, повідомила 13 лютого пресслужба ДБР.

Об этом сообщает Руспрес

Також у ДБР додали, що загальний обсяг матеріалів справ – понад 6500 томів.

Повідомляють, що протягом останнього місяця передано до суду провадження щодо вбивства журналіста та активіста Євромайдану Василя Сергієнка. Також повідомлено про підозру слідчого Дніпровського райвідділу ГУ МВС у місті Києві в незаконному затриманні чотирьох учасників протестів 18 лютого 2014 року.

Наприкінці 2013-го – на початку 2014 року в Україні сталися масові протести, які привели до зміни влади – президент Віктор Янукович утік у Росію. Протягом усього конфлікту протестувальникам протистояли правоохоронні органи і найняті владою озброєні бандити (тітушки). За даними ГПУ, унаслідок протистояння постраждало понад 2,2 тис. осіб. Загинули 80 протестувальників і 13 правоохоронців.

У січні 2020 року т.в.о. голови ДБР Ірина Венедіктова казала, що у ДБР надійшло 34 постанови про визначення підслідності у справах Майдану.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/maidan/-dbr-prijnjav-do-virobnitstva-42-spravi-majdanu-1486907.html”

ТОП новости

Вход